Zrobiłaś test Gallupa i nie wiesz, co dalej z wynikami? Poznałaś swoje talenty i nie zgadzasz się z nimi? Trudno Ci zrozumieć, jak Twoja Indywidualizacja/ Bezstronność/ Empatia może być talentem? 

E-book „Jestem Utalentowana. Indywidualny plan rozwoju Twoich talentów”  to narzędzie, które pomoże Ci wejść do świata talentów, zrozumieć go i czerpać z niego to, co najlepsze.

W e-booku „Jestem Utalentowana” znajdziesz odpowiedzi na pytania:

Cześć! Nazywam się Natalia Kwiatkowska, jestem psycholożką i Certyfikowaną Trenerką Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Od zawsze wiedziałam, że moją misją jest pomaganie, jednak długo szukałam tej właściwej drogi – pomagać można w końcu na milion sposobów.

Po latach poszukiwań i eksperymentowania (ach ten mój talent Elastyczności!), pracy w radiu, Konsulacie Amerykańskim i turystyce biznesowej trafiłam na etat do agencji edukacyjnej, gdzie na dobre rozpoczęła się moja przygoda z talentami Gallupa. 

Zrobiłam test i zaczęła się… Szalona jazda! 2 lata temu temat talentów Gallupa nie był tak popularny w Polsce, jak teraz, więc rozwijanie swojego naturalnego potencjału było nie lada wyzwaniem. Przeszłam tę drogę i dziś, jako certyfikowana trenerka chcę i mogę pomóc  w tym Tobie.

Zajrzyj do wnętrza e-booka!