Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Omówienie wyników testu Gallupa PREMIUM

  1,190.00 

  Spotkania online z psycholożką i Certyfikowaną Trenerką Mocnych Stron Instytutu Gallupa, w trakcie którego dowiesz się, jak wykorzystać swoje talenty i rozwijać je w mocne strony. Pracujemy na Twoim spersonalizowanym raporcie TOP5 Dominujących Talentów.

 • Test Gallupa + Szkolenie: „Zrobiłam test Gallupa i co dalej?”

  319.00 478.00 

  Najniższa cena produktu: 249 zł

  Zrobiłaś test Gallupa i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłaś, bo ja znam odpowiedź na to pytanie i chętnie Ci na nie odpowiem!

  Czy Ty też usłyszałaś kiedyś, że:

  • test Gallupa to świetna inwestycja?
  • warto poznać swoje talenty, bo mogą pomóc Ci bardzo w życiu i sprawią, że będziesz szczęśliwsza i bardziej zaangażowana w pracę?
  • talenty Gallupa znacznie podniosą Twoją jakość życia?

  Zrobiłaś test, przeczytałaś opisy talentów i… Nic się nie zmieniło. Dlaczego? Czy ktoś Cię oszukał? A może czujesz, że wyniki nie do końca się zgadzają?

  Zdradzę Ci talentową tajemnicę!

  Odkrycie talentów i zrobienie badania to początek Twojej podróży – teraz czas, żeby naprawdę je poznać i zacząć rozwijać.  I właśnie dlatego zapraszam Cię do udziału w tym masterclass – żebyś pracę z talentami zaczęła od razu, pod moim okiem!

   

 • Test Gallupa TOP5

  179.00 

  Otrzymaj kod dostępu do badania Clifton StrengthsFinder (test Gallupa), instrukcję wykonania testu w języku polskim dla raportu TOP5 dominujących talentów oraz raporty natychmiast po ukończeniu badania.

 • Test Gallupa 34 talenty

  359.00 

  Otrzymaj kod dostępu do badania Clifton StrengthsFinder (test Gallupa), instrukcję wykonania testu w języku polskim dla raportu 34 dominujących talentów oraz raporty natychmiast po ukończeniu badania.