Chcesz odnaleźć swoje zawodowe szczęście? 

Ostatnia edycja kursu startuje już 3 sierpnia!

Czy wiesz, że aż 87% ludzi jest niezaangażowanych w swoją pracę? Badania Instytutu Gallupa mówią jasno: zaledwie 13% wszystkich osób aktywnych zawodowo na świecie jest zaangażowanych w to, co robią na codzień. To przerażające! A teraz pomyśl: w pracy spędzamy średnio 1/3 naszej doby i zamiast czerpać z tego czasu radość i frajdę, wielu z nas zwyczajnie się męczy. 

                                                                                                     Do której grupy dziś się zaliczasz?


Jeśli szukasz swojej zawodowej drogi, zastanawiasz się, co uwiera Cię w obecnej pracy, albo poszukujesz pomysłu na siebie i chcesz działać w oparciu o swoje naturalne talenty – zapraszam na pokład 2 edycji kursu „Zawodowe szczęście”!

Co zyskasz biorąc udział w kursie „Zawodowe szczęście”?

 

 • Dowiesz się, jaką wartością w życiu jest dla Ciebie praca
 • Odkryjesz co naprawdę lubisz robisz robić i jaka jest w tym zasługa Twoich talentów
 • Nauczysz się dostrzegać swoje sukcesy
 • Zaczniesz uważnie przyglądać się swoim talentom i ich działaniu
 • Określisz, kiedy jesteś najlepszą wersją siebie w obszarze zawodowym
 • Zaplanujesz i zrealizujesz burzę mózgów, która pozwoli Ci wybrać najlepsze dla Ciebie pomysły na nową rolę zawodową
 • Określisz i zaplanujesz, jak pomogą Ci w jej zdobyciu Twoje talenty
 • Przygotujesz się na stawienie czoła wątpliwościom, które będą czyhać na  Ciebie po drodze!

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • praca nie sprawia Ci satysfakcji i czujesz w środku, że pragniesz zajęcia, które pozwoli Ci rozkwitać
 • lubisz swój obszar zawodowy, ale wiesz, że mogłabyś wyciągnąć z niego zdecydowanie więcej – pracować lżej, za to  z większą radością i lepszą skutecznością
 • brak Ci zawodowej pewności siebie, bo nie wiesz, w czym jesteś naprawdę dobra i co leży w obszarze Twojego największego potencjału (Twój największy potencjał, to Twoje talenty!)
 
 

Nie kupuj kursu jeśli:

 • praca sprawi Ci przyjemność, daje poczucie spełnienia i satysfakcji
 • z powodzeniem rozwijasz się na wybranej ścieżce zawodowej
 • czujesz, że codziennie korzystasz ze swoich talentów i działasz w zgodzie z mocnymi stronami
 
 

Pewnie zadajesz sobie pytanie: czy warto?

Przeczytaj opinię kursantki!

"Temat zmiany branży i szukania swojego zawodowego szczęścia jest mi bardzo bliski, bo parę lat temu sama przeszłam drogę zmiany zawodowego życia o 180 stopni i zostałam programistką. Dopiero od niedawna zgłębiam temat talentów, dlatego z radością przyjęłam wiadomość, że Natalia tworzy kurs właśnie o zawodowych wyborach w oparciu o pracę z talentami. Mimo że zmianę branży mam za sobą, niedawno zaczęłam eksperymentować z formą pracy, godzinami w jakich pracuję, zadaniami, na których się skupiam. Kurs Natalii idealnie się wpisał w moje poszukiwania - dzięki ćwiczeniom mogłam przemyśleć wiele spraw, poukładać to, co chciałam. Kurs uzupełniony jest o coś bardzo wyjątkowego - wizualizacje. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam w kontekście talentów i przyznam, że efekt robienia wizualizacji mnie bardzo zaskoczył.

Jestem pewna, że kurs przyda się wszystkim, którzy myślą o tym, jak talenty wykorzystać w poszukiwaniu swojej zawodowej ścieżki. Jednak skorzystają też osoby, które nie chcą zmieniać zupełnie swojego zawodu, a jedynie usprawnić procesy i znaleźć to, co najbardziej im sprawia frajdę w aktualnej pracy (a potem robić tego jak najwięcej!)."

Ile to kosztuje?

W cenie 437 zł otrzymujesz:

 • dostęp do materiałów kursu „Zawodowe szczęście” na platformie bez ograniczeń czasowych (do póki kurs będzie istniał ;), czyli ścieżkę 7 kroków w postaci nagrań audio i kart pracy;
 • dostęp do przyszłych aktualizacji;
 • bonus: nagranie Praktyki Uważności Talentowej + bonus niespodziankę 🙂 
 • moją wiedzę i doświadczenie zebrane w przystępny i skuteczny proces

 

FAQ – najczęściej zadawane pytanie

Starannie zaprojektowany proces poszukiwania odpowiedzi na pytanie, gdzie leży Twoje „Zawodowe szczęście. W panelu kursanta czekają na Ciebie 2 krótkie filmy, a sam kurs w części merytorycznej składa się z nagrań audio i kart pracy. Jeśli oczekujesz kursu, w którym znajdziesz ogrom narzędzi, dużo nagrań i gotowych rozwiązań, to nie jest program dla Ciebie 😉 W tym kursie skupisz się na poszukiwaniu odpowiedzi w sobie, ponieważ będziemy pracować m.in. metodami wizualizacji. Są też narzędzia „twarde”, ale wszystko ubrane jest w zaledwie 7 kroków. Zależało mi, żebyś zamiast sterty narzędzi otrzymała skuteczny proces, który poprowadzi Cię od startu, aż do samego szczęśliwego finału. 

Kart pracy zostały zaprojektowane w taki sposób, żebyś mogła je wydrukować i pracować „na papierze”, choć jeśli wolisz, możesz pisać w nich wirtualnie – każda karta pracy to edytowalny pdf, w którym możesz pisać.

Kurs zaprojektowany jest jako proces, dlatego zachęcam Cię, żebyś realizowała kroki po kolei, od modułu „0” do ostatniego kroku.

Tak! Czasem niewielkie zmiany w sposobie wykonywania codziennych zadań mogą przynieść wielkie zmiany w poziomie odczuwanej satysfakcji z wykonywanej pracy. To kwestia odpowiedniego wykorzystywania w niej swoich talentów i mocnych stron, czym zajmujemy się w kursie.

Jeśli jednak nie masz pomysłu na siebie, kurs może pomóc Ci zapoczątkować w Twoim życiu prawdziwą zawodową rewolucję.

Oczywiście!

Kurs online to idealne wyjście zwłaszcza dla osób zbieganych, ponieważ pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Lekcje są możliwie jak najkrótsze – przesłuchanie materiału z każdej lekcji zajmie Ci maksymalnie pół godziny. Ile czasu przeznaczysz na pracę własną zależy od Ciebie – jest tu sporo tematów do przemyślenia i obserwacji, z którymi warto sobie „pobyć” .

Jako młoda mama wiem, jak trudno znaleźć czas dla siebie i na swój rozwój. Najczęściej te kilka minut „wolnego” mamy w trakcie karmienia, bądź drzemki malucha i trudno nam wtedy oglądać video, czy robić skomplikowane zadania. Lekcje w formie krótkich nagrań audio są o wiele bardziej dostępne – możesz słuchać ich w trakcie spaceru, czy nawet karmienia – nie zajmą Ci więcej czasu 😉 

Płatności obsługuje firma Dotpay, za jej pośrednictwem możesz zapłacić blikiem, szybkim przelewem i kartą.

W cenie 437zł otrzymujesz:

 • dostęp do kursu „Zawodowe szczęście” na platformie bez ograniczeń czasowych (czyli do póki kurs będzie istniał ;),
 • dostęp do przyszłych aktualizacji,
 • kilka bonusów, które czekają na Ciebie na platformie kursowej 😉
 • podatki, koszty prowadzenia działalności
 • moją wiedzę i doświadczenie zebraną w przystępny i skuteczny proces

Tak, jeśli przy zakupie zaznaczysz chęć otrzymania faktury, otrzymasz ją automatycznie do 24 h. 

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Kwiatkowska, jestem psycholożką i Certyfikowaną Trenerką Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

W swojej pracy towarzyszę kobietom w odkrywaniu, jak mogą wykorzystywać swoje naturalne talenty do budowania szczęśliwej codzienności. Jednym z najczęstszych powodów, dla których dziewczyny decydują się na spotkanie ze mną, jest chęć zmiany pracy, bo w swojej obecnej przestały odczuwać satysfakcję, spełnienie i czują się nią znudzone. 

Odnalezienie ścieżki zawodowej, na której możesz rozwijać skrzydła swoich talentów to realny krok do odnalezienia Twojego zawodowego szczęścia!

Prywatnie jestem żoną i młodą mamą, góralką beskidzką, która po latach podróżowania po świecie i szukaniu swojego miejsca postanowiła osiedlić się w swoich rodzinnych stronach, żeby mieć góry na codzień 🙂 

Moje TOP5 talentów to: Maksymalista, Strateg, Odkrywczość, Elastyczność i Dowodzenie. I wiesz co? W swojej codziennej pracy wykorzystuję je wszystkie! Powiem więcej – kiedy latałam po świecie jako pilotka wyjazdów biznesowych i szkoliłam pod palmami setki pracowników, też wykorzystywałam wszystkie swoje talenty, chociaż praca była zupełnie inna, niż prowadzenie własnej firmy. Dlatego oba te zajęcia sprawiały mi taką frajdę!

I na tym polega odkrycie swojego zawodowego szczęścia. Nie chodzi o to, co robisz, ale jak wykorzystujesz w tym swój naturalny potencjał 🙂 

Przewiń do góry