Chcesz odnaleźć swoje zawodowe szczęście? Zobacz jak mogą Ci w tym pomóc Twoje talenty Gallupa!

Co zyskasz biorąc udział w kursie „Zawodowe szczęście”?

 • Dowiesz się, jaką wartością w życiu jest dla Ciebie praca
 • Odkryjesz co naprawdę lubisz robisz robić i jaka jest w tym zasługa Twoich talentów
 • Nauczysz się dostrzegać swoje sukcesy
 • Zaczniesz uważnie przyglądać się swoim talentom i ich działaniu
 • Określisz, kiedy jesteś najlepszą wersją siebie w obszarze zawodowym
 • Zaplanujesz i zrealizujesz burzę mózgów, która pozwoli Ci wybrać najlepsze dla Ciebie pomysły na nową rolę zawodową
 • Określisz i zaplanujesz, jak pomogą Ci w jej zdobyciu Twoje talenty
 • Przygotujesz się na stawienie czoła wątpliwościom, które będą czyhać na  Ciebie po drodze!
.

Co znajdziesz w kursie „Zawodowe szczęście”?

6 merytorycznych kroków 

2 moduły z nagraniami video 

8 nagrań audio, w tym 2 wizualizacje

9 kart pracy, na których znajdziesz 18 pytań i 10 ćwiczeń

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • praca nie sprawia Ci satysfakcji i czujesz w środku, że pragniesz zajęcia, które pozwoli Ci rozkwitać
 • lubisz swój obszar zawodowy, ale wiesz, że mogłabyś wyciągnąć z niego zdecydowanie więcej – pracować lżej, za to  z większą radością i lepszą skutecznością
 • brak Ci zawodowej pewności siebie, bo nie wiesz, w czym jesteś naprawdę dobra i co leży w obszarze Twojego największego potencjału (Twój największy potencjał, to Twoje talenty!)
 
 

Nie kupuj kursu jeśli:

 • praca sprawi Ci przyjemność, daje poczucie spełnienia i satysfakcji
 • z powodzeniem rozwijasz się na wybranej ścieżce zawodowej
 • czujesz, że codziennie korzystasz ze swoich talentów i działasz w zgodzie z mocnymi stronami
 
 
"Temat zmiany branży i szukania swojego zawodowego szczęścia jest mi bardzo bliski, bo parę lat temu sama przeszłam drogę zmiany zawodowego życia o 180 stopni i zostałam programistką. Dopiero od niedawna zgłębiam temat talentów, dlatego z radością przyjęłam wiadomość, że Natalia tworzy kurs właśnie o zawodowych wyborach w oparciu o pracę z talentami. Mimo że zmianę branży mam za sobą, niedawno zaczęłam eksperymentować z formą pracy, godzinami w jakich pracuję, zadaniami, na których się skupiam. Kurs Natalii idealnie się wpisał w moje poszukiwania - dzięki ćwiczeniom mogłam przemyśleć wiele spraw, poukładać to, co chciałam. Kurs uzupełniony jest o coś bardzo wyjątkowego - wizualizacje. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam w kontekście talentów i przyznam, że efekt robienia wizualizacji mnie bardzo zaskoczył.

Jestem pewna, że kurs przyda się wszystkim, którzy myślą o tym, jak talenty wykorzystać w poszukiwaniu swojej zawodowej ścieżki. Jednak skorzystają też osoby, które nie chcą zmieniać zupełnie swojego zawodu, a jedynie usprawnić procesy i znaleźć to, co najbardziej im sprawia frajdę w aktualnej pracy (a potem robić tego jak najwięcej!)."
.

FAQ – najczęściej zadawane pytanie

6 merytorycznych kroków plus moduł wprowadzający i podsumowujący. Merytoryczne moduły zawierają nagrania audio i karty pracy, a moduły wprowadzający i podsumowujący także nagrania wideo.

Kart pracy zostały zaprojektowane w taki sposób, żebyś mogła je wydrukować i pracować „na papierze”, choć jeśli wolisz, możesz pisać w nich wirtualnie – każda karta pracy to edytowalny pdf, w którym możesz pisać. Kurs zaprojektowany jest jako proces, dlatego zachęcam Cię, żebyś realizowała kroki po kolei, od modułu „0” do ostatniego kroku.

Moja wiedza, doświadczenie, zrealizowane kursy, studia i szkolenia. Do tego dochodzą koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Z uwagi na sytuację pandemiczną, pierwsza edycja jest w najniższej możliwej cenie, jaką mogę zaproponować  – premierowa edycja kursu  kosztuje 219 złotych.

Płatności obsługuje firma Dotpay, za jej pośrednictwem możesz zapłacić blikiem, szybkim przelewem i kartą.

Tak, jeśli przy zakupie zaznaczysz chęć otrzymania faktury, otrzymasz ją automatycznie do 24 h. Wystawiam faktury zwolnione z VAT.

Oczywiście!

Kurs online to idealne wyjście zwłaszcza dla osób zbieganych, ponieważ pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Lekcje są możliwie jak najkrótsze – przesłuchanie materiału z każdej lekcji zajmie Ci maksymalnie pół godziny. Ile czasu przeznaczysz na pracę własną zależy od Ciebie – jest tu sporo tematów do przemyślenia i obserwacji, z którymi warto sobie „pobyć” .

Oczywiście możesz odtwarzać lekcje w dowolnym czasie i dowolną liczbę razy.

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Kwiatkowska, jestem psycholożką i Certyfikowaną Trenerką Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

W swojej pracy towarzyszę kobietom w odkrywaniu, jak mogą wykorzystywać swoje naturalne talenty do budowania szczęśliwej codzienności. Jednym z najczęstszych powodów, dla których dziewczyny decydują się na spotkanie ze mną, jest chęć zmiany pracy, bo w swojej obecnej przestały odczuwać satysfakcję, spełnienie i czują się nią znudzone. 

Odnalezienie ścieżki zawodowej, w której możesz rozwijać skrzydła swoich talentów to krok do Twojego zawodowego szczęścia!

Moje TOP5 talentów to: Maksymalista, Strateg, Odkrywczość, Elastyczność i Dowodzenie.

Przewiń do góry