GRATULACJE, zapisałaś się do Pozytywnego Newslettera! 

Na Twojej skrzynce lada moment pojawi się obiecany przewodnik, a tymczasem…

Zostań jeszcze na moment na tej stronie, bo przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która już teraz pozwoli Ci poznać naturę Twoich talentów, a będzie dostępne jedynie przez chwilę.

Za 15 minut ten ekran zniknie na zawsze i oferta przepadnie.

Oto wyzwanie „5 sygnałów, że to Twój talent”, które już teraz pomoże Ci poczuć, jak to jest działać zgodnie z naturą Twoich talentów!

 

Czy zastanawiałaś się kiedyś…

Dlaczego robisz to, co robisz?
Dlaczego lubisz konkretne rzeczy?
Dlaczego w niektórych rzeczach jesteś lepsza niż inni? 

Wyzwanie „5 sygnałów, że to Twój talent!” pomoże Ci poznać i zgłębić naturę Twoich talentów. Zrozumiesz, kiedy – czasem zupełnie bezpardonowo – wkraczają w Twoim życiu do akcji i dlaczego sprawia Ci to tyle frajdy!

Tylko teraz możesz kupić je w cenie 37 zł, czyli prawie 60% taniej!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37 zł

To oferta jednorazowa, co oznacza, że po upłynięciu tego czasu nie będzie już dostępna.


TALENT to naturalnie powtarzający się wzorzec myślenia,  zachowania odczuwania, który możesz produktywnie wykorzystać. Większość materiałów  dotyczących pracy nad rozwojem talentów dotyczy pierwszych dwóch elementów. W wyzwaniu skupiamy się na trzecim – odczuwaniu. 

Chodzi o to, żebyś mogła doświadczyć i poczuć jak to jest, gdy w życiu działasz zgodnie ze swoimi talentami. 

I teraz pewnie zastanawiasz się: ALE PO CO?

Wiele osób skarży się, że praca z talentami: 

  • jest zbyt wymagająca, 
  • że najpierw nie wiedzą od czego zacząć, a potem w co włożyć ręce
  • a jak już zdecydują się kupić e-booka, konsultację, kurs, czy wziąć udział w drogich warsztatach, ich zapał szybko mija. Inwestują swój czas i pieniądze w badanie, a potem nic z tego nie wynika. Zupełnie jakby wyrzucili te kilkaset złotych w błoto!

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

Bo wszystkie te działania wynikają z poziomu rozumu, a nie serca. I choćbyś nie wiem jak się starała, samym rozumiem talentów nie ogarniesz, bo talent to nie wyuczona umiejętność, czy nabyta kompetencja, ale to część Twojej natury.
Znasz to uczucie, gdy wpadasz w stan flow?
Gdy rozpiera Cię szczęście w klatce piersiowej i czujesz się „najszczęśliwsza na świecie”?
Wtedy działają Twoje talenty. I jeśli to poczujesz, zrozumiesz, dlaczego warto zagłębić się w pracę nad rozwojem talentów z poziomu intelektualnego. 

Czy warto wziąć udział w wyzwaniu, skoro nie robiłam testu Gallupa?

Zdecydowanie TAK! Praca z materiałami z wyzwania pomoże Ci poczuć Twoje talenty, bez nazywania ich. Doświadczysz ich działania i wzmocnisz motywację do pracy nad odkryciem ich i rozwojem na poziomie myślenia i działania. 

Przeczytaj co o wyzwaniu mówią dziewczyny, które brały w nim udział:

 

Nad czym pracujemy w trakcie wyzwania?

Dzień 1 – zaczynamy od ćwiczenia z wizualizacją, które stanowić będzie fundament do dalszej pracy. Tu po raz pierwszy poczujesz, jakie realne korzyści przynosi działanie talentów.

Dzień 2 – dzień, w którym skupimy się na tym, co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Na zadaniach i czynnościach, które dodają Ci energii i które realizujesz z wielkim entuzjazmem – jak przejawiają się w nich Twoje talenty? 

Dzień 3 – na koniec podsumujemy swoje talentowe odkrycia i zaplanujesz co konkretnie zrobć, żeby tych szczęśliwych i zarazem produktywnych momentów było w Twoim życiu jak najwięcej.