Gratulacje!

Zapisałaś się do Pozytywnego Newslettera!
Na Twojej skrzynce lada moment pojawi się obiecany przewodnik, a tymczasem…

Zostań jeszcze na moment na tej stronie, bo przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która już teraz pozwoli Ci poznać naturę Twoich talentów, a będzie dostępna jedynie przez chwilę.

Za 15 minut ten ekran zniknie na zawsze i oferta przepadnie.

Oto wyzwanie „5 sygnałów, że to Twój talent", które już teraz pomoże Ci poczuć, jak to jest działać zgodnie z naturą Twoich talentów!

Czy zastanawiałaś się kiedyś…

Dlaczego robisz to, co robisz?
Dlaczego lubisz konkretne rzeczy?
Dlaczego w niektórych rzeczach jesteś lepsza niż inni?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37 zł

To oferta jednorazowa, co oznacza, że po upłynięciu tego czasu nie będzie już dostępna.

Wyzwanie „5 sygnałów, że to Twój talent!” pomoże Ci poznać i zgłębić naturę Twoich talentów. Zrozumiesz, kiedy – czasem zupełnie bezpardonowo – wkraczają w Twoim życiu do akcji i dlaczego sprawia Ci to tyle frajdy!

Tylko teraz możesz kupić je w cenie 37 zł, czyli prawie 60% taniej!​

TALENT to naturalnie powtarzający się wzorzec myślenia,  zachowania i  odczuwania, który możesz produktywnie wykorzystać. Większość materiałów dotyczących pracy nad rozwojem talentów dotyczy pierwszych dwóch elementów. W wyzwaniu skupiamy się na trzecim – odczuwaniu.

Chodzi o to, żebyś mogła doświadczyć i poczuć jak to jest, gdy w życiu działasz zgodnie ze swoimi talentami.

I teraz pewnie zastanawiasz się: ALE PO CO?

Wiele osób skarży się, że praca z talentami: 

  • jest zbyt wymagająca,
  • że najpierw nie wiedzą od czego zacząć, a potem w co włożyć ręce,
  • a jak już zdecydują się kupić e-booka, konsultację, kurs, czy wziąć udział w drogich warsztatach, ich zapał szybko mija. Inwestują swój czas i pieniądze w badanie, a potem nic z tego nie wynika. Zupełnie jakby wyrzucili te kilkaset złotych w błoto!

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

Bo wszystkie te działania wynikają z poziomu rozumu, a nie serca. I choćbyś nie wiem jak się starała, samym rozumiem talentów nie ogarniesz, bo talent to nie wyuczona umiejętność, czy nabyta kompetencja, ale to część Twojej natury.
Znasz to uczucie, gdy wpadasz w stan flow?
Gdy rozpiera Cię szczęście w klatce piersiowej i czujesz się „najszczęśliwsza na świecie”?
Wtedy działają Twoje talenty. I jeśli to poczujesz, zrozumiesz, dlaczego warto zagłębić się w pracę nad rozwojem talentów z poziomu intelektualnego.

Czy warto wziąć udział w wyzwaniu, skoro nie robiłam testu Gallupa?​

Zdecydowanie TAK! Praca z materiałami z wyzwania pomoże Ci poczuć Twoje talenty, bez nazywania ich. Doświadczysz ich działania i wzmocnisz motywację do pracy nad odkryciem ich i rozwojem na poziomie myślenia i działania. 

Przeczytaj co o wyzwaniu mówią dziewczyny, które brały w nim udział:

Dziękuję Ci za to wyzwanie talentów, może to być dla mnie (i myśle, że nie tylko dla mnie) początek bardzo pozytywnych zmian w moim życiu 🙂

Klaudyna

Dało mi sporo odwagi, uaktywniło coś, co już dawno chciałam zrobić, ale brakowało mi motywacji.

Kasia

Twoje wyzwanie dało mi dużo do myślenia nad swoimi potrzebami, zainteresowaniami. Myślę o sposobie realizacji zaległych marzeń i pragnień.

Iza

Nad czym pracujemy w trakcie wyzwania?

Dzień 1

Zaczynamy od ćwiczenia z wizualizacją, które stanowić będzie fundament do dalszej pracy. Tu po raz pierwszy poczujesz, jakie realne korzyści przynosi działanie talentów.

Dzień 2

Dzień, w którym skupimy się na tym, co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Na zadaniach i czynnościach, które dodają Ci energii i które realizujesz z wielkim entuzjazmem – jak przejawiają się w nich Twoje talenty? 

Dzień 3

Na koniec podsumujemy swoje talentowe odkrycia i zaplanujesz co konkretnie zrobć, żeby tych szczęśliwych i zarazem produktywnych momentów było w Twoim życiu jak najwięcej.