Jesteś zainteresowany szkoleniem lub webinarem w swojej firmie? Chcesz podnieść dobrostan i efektywność swoich pracowników, a przy tym zwiększyć ich satysfakcję i zaangażowanie w pracę?

Świetnie trafiłeś!

Dla Twojej firmy mogę poprowadzić:

  • webinary

  • szkolenia online

  • szkolenia stacjonarne w Twojej firmie

  • szkolenia podczas wyjazdów integracyjnych

 

Główne tematy:

  1. Talenty i rozwój oparty na mocnych stronach: Wspólnie odkryjemy największy potencjał, jaki tkwi w Twoim zespole – naturalne talenty jego członków. Nauczę Was, jak wykorzystać je do osiągania najlepszych wyników. Skoncentrujemy się na tym, co Twój zespół ma najlepszego do zaoferowania.
  2. Well-being: Dobrostan to klucz do sukcesu. Przyjrzymy się strategiom dbania o psychiczne i emocjonalne samopoczucie w miejscu pracy, by Twoim pracownikom nigdy nie brakowało energii do działania.
  3. Radzenie sobie ze stresem: Wprowadzę Was w świat skutecznych technik zarządzania zasobami w stresie. Bo nie chodzi o to, żeby zupełnie pozbyć się w życiu stresu, tylko umieć nim odpowiednio zazrządzać. 
Jeśli chcesz tworzyć silne zespoły, pełne energii i zdolne do osiągania doskonałych wyników – zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy plan dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Napisz na adres: kontakt@nataliakwiatkowska.pl