Nazywam się Natalia Kwiatkowska i jestem psycholożka od talentów Gallupa.

A w zasadzie od talentów Gallupa i dobrego życia! Czyli życia w dobrostanie, na maksa, z pasją i  opanowanym stresem. 

Moje TOP5 to: Maksymalista, Strateg, Odkrywczość, Elastyczność i Dowodzenie. Co to dokładnie oznacza? 

Psychologiem jestem od czerwca 2016 – zostałam wtedy absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim,  gdzie obroniłam pracę magisterską dotyczącą wpływu przywiązania do organizacji i zaangażowania w pracę na satysfakcję z życia.  Jako moduły specjalizacyjne na studiach wybrałam Psychologię Pracy, Organizacji i Zarządzania oraz Komunikację Marketingową i PR.

Aktywnie pracowałam od pierwszego roku studiów: najpierw w radiu (zarówno na antenie, jak i w dziale HR), później Konsulacie Amerykańskim w Krakowie (w dziale Public Affairs), a także w Pracowni Badań Psychologicznych, oraz  Instytucie Badań Psychologicznych. 

Od czterech lat moimi klientami są organizacje i firmy, które obsługuję w trakcie wyjazdów incentive. Zajmuję się prowadzeniem zajęć grupowych i warsztatów. Równolegle działam na drugi „etat” –  w trakcie każdego z wyjazdów przeprowadzam z uczestnikami dziesiątki rozmów: o ich marzeniach, planach, problemach, sukcesach i porażkach. Słucham, wspieram, rozmawiam.

Posiadam także doświadczenie w pracy z młodzieżą. W Elab Education Laboratory pomogłam dziesiątkom  młodych ludzi poznać ich naturalne predyspozycje oraz wybrać ścieżkę ich dalszej edukacji. Moi podopieczni studiują obecnie na najlepszych brytyjskich uczelniach (LSE, UCL, czy Durham University). 

Praca z młodzieżą pokazała mi, jak ważne jest rozwijanie naturalnych talentów i działanie w oparciu o mocne strony. Postanowiłam szkolić się i rozwijać w tym kierunku i w sierpniu 2018 roku zostałam Certyfikowanym Trenerem Mocnych Stron Instytutu Gallupa w Londynie. Jako psycholog pracuję indywidualnie w oparciu o narzędzie CliftonStrengths i metodologię RTZ. Test Gallupa (potoczne określenie na CliftonStrengths) jest testem dedykowanym osobom zdrowym, bez zaburzeń osobowości, opartym o założenia psychologii pozytywnej. Psycholog nie tylko pomaga poradzić sobie z problemem, pomaga także się rozwijać. 

Przewiń na górę