Kontakt

Jeśli nie znalazłaś na stronie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, albo chciałabyś nawiązać współpracę w formie, o której nie wspominam w zakładce „oferta”, koniecznie do mnie napisz! 

0 k+
subskrybentów na YouTube'ie
0 k+
czytelników „Pozytywnego Newslettera​”
0 k+
obserwujących na Instagramie
Zapytania biznesowe:
kontakt@nataliakwiatkowska.pl

Chcesz wzmocnić swój zespół? A może szukasz eksperta do swojego wydarzenia? Jesteś zainteresowany lokowaniem swojego produktu lub usługi na moich kanałach SoMe? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Niezależnie od tego, czy interesuje Cię warsztat, prelekcja, współpraca reklamowa czy długoterminowy projekt, skontaktuj się ze mną, aby omówić wszystkie szczegóły. Wystarczy, że napiszesz się bezpośrednio albo wyślesz zapytanie ofertowe – razem znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zróbmy razem coś fajnego!


Masz pytanie?

Zanim skorzystasz z formularza kontaktowego, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które zebrałam dla Ciebie poniżej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtującą Cię kwestię albo chcesz zapytać o coś innego – czekam na Twoją wiadomość!

Chcę kupić badanie CliftonStrengths na prezent

Wystarczy, że podczas składania zamówienia zamieścisz imię i nazwisko osoby, którą chcesz obdarować badaniem, w polu „Uwagi do zamówienia (opcjonalne)”. Przygotuję wtedy imienną kartę podarunkową i podeślę na Twój mail 🙂 Jeżeli przypomnisz sobie o tym już po zakupie, to nadal możesz wysłać mail z informacją, że badanie jest na prezent – zamieść także imię i nazwisko, żebym mogła sprawnie przygotować kartę.

Karta podarunkowa jest imienna, ważna przez 3 miesiące. Jest w formacie PDF (można ją wydrukować albo podesłać mailem) – po przygotowaniu wysyłam ją mailowo.

Karta podarunkowa jest ważna przez 3 miesiące od daty zakupu.

Nie, kod do badania nie ma daty ważności. Raz przytrafiła się zmiana całej platformy Instytutu Gallupa i wtedy kody przestały być aktywne, ale zawsze pomagam w takich sytuacjach. 🙂

Procedura badania​

Badanie jest wysyłane przeze mnie ręcznie do 24 godzin w dni robocze. Jeżeli po upłynięciu tego terminu nadal nie dostałaś_eś dostępu albo podałaś_eś mail o2/onet/interia/wp/, napisz do mnie wiadomość (kontakt.talentland@gmail.com).

Tak, zarówno instrukcja, jak i całe badanie są po polsku.

Najpierw przeszukaj wszystkie foldery w swojej skrzynce (spam, oferty itd.). Jeśli nie znajdziesz w nich zaproszenia do wykonania badania od Instytutu Gallupa, to napisz wiadomość na kontakt.talentland@gmail.com

Instytut Gallupa nie zaleca powtarzania badania. Przykładowo, jeżeli wcześniej odkryłaś_eś TOP5 talentów, a teraz kupisz 34 talenty i podasz ten sam mail, na który już masz założone konto – 34 talenty nie zadziała jako osobne badanie, ale jako upgrade do tamtej TOP5 i odkryte zostaną pozostałe talenty. Jeśli jesteś przekonana_ny i chcesz wykonać badanie ponownie, to prośba o podanie innego maila niż ten, na który zostało założone kiedyś konto.

W darmowym e-booku Jak rozpocząć pracę z talentami? Ćwiczenia na dobry start znajdują się 2 praktyczne ćwiczenia, które wskazują jak rozpocząć pracę z TOP5. Dotyczą one zauważenia, jak w życiu działają talenty, w jaki sposób mogą pomóc osiągnąć Ci wybrany cel i stawiają na świadome ich używanie. E-book to pierwszy krok do tego, żeby intencjonalnie używać talentów, zauważać je i działać w zgodzie z nimi. 

Zamówienia firmowe ​

Tak, faktura VAT jest generowana automatycznie od razu po opłaceniu zamówienia. Dlatego też jest bardzo ważne, żeby od razu podczas składania zamówienia podać dane firmy.

Dla TOP5 jest pozycja – „Test Gallupa TOP5”, a dla 34 talentów odpowiednio – „Test Gallupa 34 talenty”.

Proszę o wiadomość z zapytaniem na mail kontakt.talentland@gmail.com – tam zajmiemy się przeprocesowaniem całego zamówienia.