Macierzyństwo okazało się jednocześnie piękniejsze i trudniejsze niż myślałaś? Tęsknisz za swoim dawnym życiem, ale nie wiesz, jak odzyskać więcej przestrzeni dla siebie? A może nie jesteś nawet w stanie określić, czego tak naprawdę Ci brakuje, żeby znów żyć w pełni?

Sięgnij po program rozwojowy dla młodych mam Odrodzona, zrozum swoje potrzeby i zacznij znów cieszyć się codziennością!

Mieszanka uczuć, które towarzyszą narodzinom dziecka, może przytłaczać. Od ekscytacji nowym etapem i maleńkimi stópkami, przez wzruszenia pierwszym uśmiechem i strach o to, czy na pewno wszystko robimy dobrze, aż po poczucie osamotnienia w tym, że nikt nie rozumie, że mimo wszystko czegoś nam brak.

To normalne, że nie chcesz być „tylko” mamą.
Że możesz kochać nad życie swojego malucha, ale pragniesz też mieć przestrzeń na rozwój, pasje i życie zawodowe. Że gniecie Cię brak równowagi i miejsca tylko dla Ciebie. I wreszcie, że czujesz, że mogłabyś i chciałabyś więcej… ale nie do końca masz czas, żeby w ogóle pomyśleć, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Dlatego stworzyłam dla Ciebie program rozwojowy Odrodzona!
Chcę, by był on okazją do tego, żeby zatrzymać się i przyjrzeć sytuacji, w której się znajdujesz. Żeby sprawdzić, jakie jej elementy Ci odpowiadają, a jakie uwierają jak kamyk w bucie. I żeby zastanowić się, co i jak możesz zmienić przy swoich obecnych zasobach (które – powiedzmy sobie szczerze – jako mamy mamy „nieco” ograniczone!), żeby budzić się rano z uśmiechem, a wieczorem kłaść się przepełniona wdzięcznością.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, nie pracujesz, ale tęsknisz za swoim życiem zawodowym.
  • Wróciłaś już do pracy po urodzeniu dziecka, a w codziennej gonitwie nie masz czasu się zatrzymać, by pomyśleć o swoich potrzebach.
  • Masz poczucie, że nikt Cię nie rozumie i doskwiera Ci samotność.
  • Zbyt często towarzyszy Ci nuda i poczucie, że marnujesz swój potencjał.
  • Czujesz, że nie chcesz być „tylko” matką, bo masz światu do zaoferowania znacznie więcej.
  • Tęsknisz za nowymi wyzwaniami i marzy Ci się wyjście z marazmu.
  • Chcesz zrozumieć, czego tak naprawdę Ci brakuje i jakie Twoje potrzeby powinnaś zaspokoić.

Co zyskasz dzięki wzięciu udziału w Odrodzonej?

WIĘKSZA ZNAJOMOŚĆ SIEBIE

Zrozumiesz, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz od życia.

KONKRETNY PLAN

Odkryjesz swoją własną ścieżkę dojścia do dobrostanu.

ENERGIA DO DZIAŁANIA

Poczujesz siłę płynącą z jasności celu i prowadzących do niego kroków.

SPEŁNIENIE JAKO MATKA I KOBIETA

Zyskasz dodatkową przestrzeń do zadbania o dziecko i inne ważne relacje.

Nie podam Ci gotowej recepty na szczęście ani checklisty kroków, które musisz wykonać, by wreszcie poczuć się spełniona. Każda z nas ma inne potrzeby, cele i zasoby. Za to pokażę Ci, jak skutecznie dojść do odpowiedzi, które w sobie nosisz – choć przez przytłoczenie macierzyńską rzeczywistością, utraciłaś do nich łatwy dostęp.

Program składa się z 3 modułów:

TWÓJ DOBROSTAN

Poznasz koncepcję dobrostanu od strony teoretycznej. Przeanalizujesz z kartami pracy, jaki jest jego poziom w Twoim życiu. Zobaczysz, które obszary wymagają więcej Twojej uwagi. Otrzymasz bonusową medytację, która pomoże Ci szybko dotrzeć do Twoich pragnień – nawet tych głęboko ukrytych.

TWOJA WIZJA

Zaczniesz tworzyć swoją własną wizję spełnionego życia. Zrozumiesz, jaki jest Twój Wyjątkowy Pierwiastek. Zwizualizujesz sobie Twój idealny dzień. Sięgniesz do swojego wnętrza po świeże spojrzenie na Twoje potrzeby.

TWOJE ZASOBY

Przełożysz swoją wizję na konkretny plan oparty na małych krokach. Zrozumiesz, jakie masz zasoby – czasowe, materialne, osobowe – i jak je wykorzystać Przyjrzysz się swoim wątpliwościom i przygotujesz na możliwe scenariusze.

Bonus: sesje Q&A
Weźmiesz udział w jednej sesji Q&A na żywo
Otrzymasz nagranie sesji Q&A z poprzedniej edycji programu

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Natalia Kwiatkowska. Jestem psycholożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego i Certyfikowaną Trenerką Mocnych Stron Instytutu Gallupa. Od ponad 5 lat pracuję w podejściu opartym na mocnych stronach i pomagam kobietom w odnalezieniu ich szczęścia. Ponad 1,5 roku temu zostałam mamą i niestety początki macierzyństwa były dla mnie bardzo trudne. Mocno odczułam nie tylko tęsknotę za swoją pracą i poprzednim życie, ale i samotność związaną z poczuciem, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć. Z czasem jednak doszło do mnie, że młode mamy same mogą być dla siebie wsparciem. Dlatego stworzyłam program Odrodzona, by pomagać im w odnalezieniu swojej własnej ścieżki do szczęścia.

Co mówią o Odrodzonej mamy, które już wzięły w niej udział?

Natalia jestem naprawdę zadowolona z programu, bo już zaczęłam wprowadzać działania. Zatem koniec programu to dla mnie początek pracy nad osiągnięciem celu. I dzięki programowi marzec był przyjemniejszy, a to chyba taki najbardziej niewdzięczny miesiąc w roku :
Ania
Webinary skłaniają do refleksji, Natalia zadaje trafne pytania i porusza dokładnie te obszary które dla nas mam są zapomniane. Bardzo podobało mi się Q&A, wątek o medytacji i ćwiczenia domowe.
Magda
mama dwójki dzieci (5 i 1,5), programistka, empatyczne dusza poszukująca siebie w tym całym chaosie jakim jest macierzyństwo

Co uczestniczkom dał udział w programie Odrodzona?

Większą świadomość co mogę zrobić żeby dążyć do odnalezienia siebie. Konkretny plan działania na znalezienie swoich potrzeb i pasji które ukryły się głęboko po urodzeniu dzieci. Chęć do dalszej pracy nad sobą 🙂

Zaczęłam urzeczywistniać swój cel już dzisiaj i kończę go z poczuciem ukierunkowania.

Sprawdzenie własnego dobrostanu.

Zadbaj o swoje potrzeby! Wybierz opcję dla siebie

STANDARD

3 nagrania spotkań na żywo
Sesja Q&A na żywo
Nagranie sesji Q&A z poprzedniej edycji
Karty pracy i ćwiczenia wizualizacyjne
[[[CENA]]]]

VIP 

3 nagrania spotkań na żywo
Sesja Q&A na żywo
Nagranie sesji Q&A z poprzedniej edycji
Karty pracy i ćwiczenia wizualizacyjne
Konsultacja 1:1 z możliwością omówienia odkryć i wątpliwości, nowych celów i drogi do nich
Tylko 5 miejsc!
[[[[CENA]]]

A może masz jeszcze jakieś pytania co do programu?

Zdecydowanie nie jest to kurs rozkręcania biznesu na macierzyńskim ani forma doradztwa zawodowego. Za to pomoże Ci odkryć, czy praca jest jednym z obszarów, który sprawia Ci realną satysfakcję. A jeśli tak jest – wesprze Cię w poukładaniu sobie nowej rzeczywistości i odnalezieniu w niej przestrzeni na rozwój zawodowy. Nauczysz się, jak dbać o swoje potrzeby i wykorzystywać własne zasoby, żeby pogodzić ze sobą macierzyństwo i pracę.

Tak, ale pamiętaj o tym, że nie zastąpi on terapii. Dobrze jest też porozmawiać z terapeutą o tym, co sprawia, że czujesz potrzebę wzięcia udziału w kursie. Być może warto poeksplorować temat macierzyństwa podczas sesji. 

Dotychczasowa rekordzistka wzięła udział w kursie, mając 5-letnie dziecko. Pamiętaj, że nie o wiek dziecka chodzi, a o etap, na którym znajduje się matka. Jeśli po porodzie nie sięgamy po realizację swoich potrzeb przez długie lata, każdy moment będzie dobry, żeby znów się sobą zaopiekować. 
Jestem z Wami w grupie, ale nie jest to miejsce do indywidualnych konsultacji ze mną. Ta przestrzeń ma służyć przede wszystkim do wymiany doświadczeń między wami – mamami. Ale zachęcam mocno do zadawania mi pytań podczas sesji Q&A!