W dzisiejszym odcinku podcastu „Mocna strONA”, goszczę niezwykłą Karolinę Kanię, etnolożkę i antropolożkę, która z sukcesem łączy światy nauki i biznesu. Karolina, doktor nauk humanistycznych, którą życie zaprowadziło z Cieszyna, przez Paryż, Reunion, Nową Kaledonię do Pragi, opowiada o swojej niezwykłej drodze kariery – od zdawania francuskiej matury, przez studia na wydziale etnologii w rodzinnym Cieszynie, aż po osiągnięcia naukowe we Francji i Pradze.

W naszej rozmowie Karolina dzieli się nie tylko historią swoich sukcesów, ale także wyzwaniami, z jakimi musiała i musi się mierzyć. W szczególności porusza kwestię wypalenia zawodowego, które może towarzyszyć osobom z talentami wykonawczymi, jak i znalezienia równowagi między pasją a pracą, co stało się kluczowe w jej życiu zawodowym.

Z odcinka dowiesz się, jak Karolina wykorzystuje swoje mocne strony i talenty Gallupa do kreowania innowacji na styku nauki i biznesu. Jej historia to nie tylko inspiracja dla osób zainteresowanych etnologią i antropologią, ale także dla tych, którzy szukają sposobów na połączenie różnorodnych pasji i umiejętności w spójną i satysfakcjonującą ścieżkę kariery.

Jeśli jesteś ciekaw, jak można przekuć akademicką wiedzę w sukcesy w biznesie, lub jak poradzić sobie z presją i oczekiwaniami w swojej karierze, ten odcinek jest dla Ciebie. Karolina przypomina nam, że wiedza i pasje mogą prowadzić przez najróżniejsze, często nieoczekiwane ścieżki, otwierając przed nami nowe możliwości.

TOP5 Karoliny:
1. Aktywator
2. Odpowiedzialność
3. Komunikatywność
4. Zbieranie
5. Ukierunkowanie

Blog Karoliny: https://www.ethnopassion.pl/
Instagram Karoliny: www.instagram.com/ethnopassion

 

Obejrzyj!