Dziś na czynniki pierwsze rozkładam Elastyczność, jeden z talentów Gallupa. Zapraszam do kolejnego wpisu z serii TALENTLAND, w której opowiadam o każdym z 34 talentów wg. Gallupa.

Elastyczność to talent z domeny budowania relacji. Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Elastyczności, wolą „płynąć z prądem”. Mają tendencje do bycia „ludźmi dnia dzisiejszego”, którzy biorą rzeczy takimi, jakie są, i przyszłość odkrywają dzień po dniu.

Elastyczność, spontaniczność… Obejrzyj odcinek na YouTube!

Jeśli wolisz słuchać, zamiast czytać, serdecznie zapraszam Cię do subskrybowania mojego kanału o talentach na Youtube! Tam w serii TALENTLAND opowiadam obszernie o talentach, a także dzielę się trikami, jak rozwijać poszczególne talenty!

Masz talent Elastyczności? Przeczytaj co Cię wyróżnia!

Żyjesz chwilą. Nie postrzegasz przyszłości jako ustalonego z góry przeznaczenia – zamiast tego widzisz ją jako przestrzeń, którą sam tworzysz, dzięki wyborom dokonywanym w danym momencie. Przyszłość objawia ci się przy każdorazowym wyborze. Nie znaczy to, że nie masz planów. Prawdopodobnie je masz, ale dzięki twojej Elastyczności chętnie reagujesz na potrzeby danej chwili nawet, jeśli spychają cię w niezaplanowanym kierunku.

Jak jeszcze objawia się w elastyczność? W przeciwieństwie do niektórych osób nagłe żądanie czy też nieprzewidziane trudności nie denerwują cię. Jesteś na nie przygotowany, bo są nieuniknione. Co więcej, w pewnym sensie nawet ich oczekujesz! Z natury jesteś osobą bardzo elastyczną, która potrafi być produktywna wówczas, gdy praca wymaga działania na wielu frontach jednocześnie. Niektórzy mówią na to multitasking 😉

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i nie wiesz za bardzo, o co chodzi z talentami i testem Gallupa, zapraszam Cię do przeczytania tego wpisu.